Մարզային խորհուրդներ, տարածքային բաժանմունքներ եվ ներկայացուցչություններ

ԵԿՄ ՏԱՐԱԾՔԱՅԻՆ ԲԱԺԱՆՄՈՒՆՔՆԵՐԻ ԵՎ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ԽՈՐՀՈՒՐԴՆԵՐԻ ՆԱԽԱԳԱՀՆԵՐ

ք.  ԵՐԵՎԱՆ     
Ավան                          Ամիրյան Պետրոս Հովհաննեսի    
Աջափնյակ                  Ավետիսյան Անդրանիկ Սասունիկի        
Արաբկիր                     Հակոբյան Հակոբ Վարշամի   
Դավթաշեն                   Գրիգորյան Սարգիս Էմիլի
Էրեբունի                      Մանուկյան Նունե Նվերի     
Կենտրոն                      Նազարեթյան Ռուբեն Աշոտի    
Մալ.-Սեբաս.                Զատիկյան Վարազդատ Միասնիկի       
Նոր-Նորք                     Պողոսյան Արամ  Մարտինի    
Նուբարաշեն                 Խաչատրյան Սասունիկ Միքայելի
Շենգավիթ                     Հովսեփյան Գառնիկ Արամայիսի
Նորք-Մարաշ                 Մխիթարյան Աղվան Զալիբեկի    
Ջրվեժ                            Միհրանյան Հրաչյա Վանիկի    
Քան.-Զեյթուն                Սիմոնյան Գրիգոր Իգնատի     



ԱՐՄԱՎԻՐ
Մարզային խորհրդի նախագահ Խաչատրյան Աշոտ                   

Արմավիր                Ջեյրանյան Պատվական Արտաշի    
Բաղրամյան            Ներսիսյան Ներսես Գևորգի            
Էջմիածին                Գրիգորյան Արման Մանվելի         
Մեծամոր                 Գրիգորյան Աշոտ Սեկտորի    



ԱՐԱՐԱՏ
Մարզային խորհրդի նախագահ Արոյան Մեսրոպ           

Արարատ               Սիրականյան Մանվել Միլիտոնի 
Արտաշատ            Մարգարյան Մնացական Հայկարամի    
Մասիս                  Օհանյան Յուրիկ Վահրիճի    



ԱՐԱԳԱԾՈՏՆ
Մարզային խորհրդի նախագահ Բաղդասարյան Տիգրան          

Ապարան                  Վարդանյան Մակիչ Սիսակի
Աշտարակ                  Սմբատյան Գեղամ Մուկուչի    
Արագած                  Սողոմոնյան Մացակ Անդրանիկի
Թալին                   Սափեյան Մկրտիչ Հովհաննեսի
Արագածավան        Ստեփանյան Արտակ Արշակի   



ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔ
Մարզային խորհրդի նախագահ Հարությունյան Բագրատ         

Գավառ                     Գասպարյան Աշոտ Տաճատի        
Ճամբարակ               Դալլաքյան Գրիգոր Ջահանի    
Մարտունի                 Գևորգյան Վաչագան Բալաբեկի
Սևան                        Գեւորգյան Սամվել Մամիկոնի       
Վարդենիս                 Ավեդյան Զավեն Գրիշայի
Վարդենիկ                 Պետրոսյան Օնիկ Հակոբի    



ԼՈՌԻ
Մարզային խորհրդի նախագահ Հովհաննիսյան Կամո               

Տաշիր                     Դիլբարյան Լևոն Սարիբեկի        
Գուգարք                 Սաքանյան Սամվել Հենրիկի        
Թումանյան             Մարգարյան Գագիկ Սեյրանի  
Սպիտակ                 Մանուկյան Արամ Սամվելի
Ստեփանավան       Վարդումյան Գագիկ Գեորգիի      
Վանաձոր                Թամրազյան Սարգիս Սերյոժայի



ԿՈՏԱՅՔ
Մարզային խորհրդի նախագահ Հարությունյան Աբել                     

Կոտայք                   Աղոյան Սուրիկ Սերյոժայի    
Հրազդան                   Հարությունյան Ներսես Հրաչի    
Նաիրի                   Եղիազարյան Նիկողայոս Զավենի    
Նոր  Հաճն                   Նավոյան Համլետ Հմայակի    
Չարենցավան        Մուսինյան Ալբերտ Լեւոնի    
Բյուրեղավան        Սուքիասյան Մուշեղ Հմայակի    
Գառնի                    Հայրապետյան Վարդան Ալբերտի
Քասախ                  Մկրտչյան Արա Հայկազի    



ՍՅՈՒՆԻՔ
Մարզային խորհրդի նախագահ Խաչատրյան Սուրիկ               

Գորիս                    Բաղդասարյան Սուրեն Ազատի
Կապան                    Օհանյան Մանվել Արսենի
Մեղրի                    Զաքարյան Բագրատ Սամվելի    
Սիսիան                    Վարդանյան Արայիկ Քաջիկի
Քաշաթաղ                    Պողոսյան Սեյրան Գալոյի
Քաջարան              Հարությունյան Լեռնիկ Ռիկոյի       



ՎԱՅՈՑ  ՁՈՐ
Մարզային խորհրդի նախագահ Ավետյան Թարո                

Եղեգնաձոր                   Ղազարյան Մասիս Փափագի    
Վայք                             Արարատյան Գարիկ        
Ջերմուկ                         Հովհաննիսյան Սիմոն Գարուշի        
 



ՏԱՎՈՒՇ 
Մարզային խորհրդի նախագահ Դավթյան Ռուդիկ                 

Իջևան                     Երիցյան Աշոտ Իսրայելի
Նոյեմբերյան          Ասլանյան Ռաֆիկ Լադիկի    
Տավուշ                     Բաբասյան Ամասիա Արմենակի      
Դիլիջան                     Մաթեւոսյան Լեւոն Մկրտչի    
        



ՇԻՐԱԿ
Մարզային խորհրդի նախագահ Ալեքսանյան Յուրա                 

Ախուրյան                   Ծերունյան Աշոտ Լիպարիտի
Ամասիա                     Կարապետյան Մուշեղ Անուշավանի    
Անի                            Պետրոսյան Լեւոն Մկրտիչի    
Աշոցք                         Երանոսյան Միշա Կորյունի      
Գյումրի                      Զաքարյան Իգիթ Վարազդատի    
Արթիկ                        Ոսկանյան Անան Ռաֆիկի    



ԱՄԵՐԻԿԱ                      Ներկայացուցչության ղեկավար Ֆրանկլյան   Սամվել   Արիսի        
ՈՒԿՐԱԻՆԱ                   Մկրտումյան Անդրիաս Էդիկի, Տիգրանյան Լիպարիտ Սամվելի
ՖՐԱՆՍԻԱ                      Գալստանյան Ռուբիկ Երվանդի         
ՌԴ                                 Մարգարյան Նելսոն Վորոնցովի
ԿԱՆԱԴԱ                        Մարդոյան Խորեն Անդրանիկի