Հանձնաժողովներ

ԵԿՄ ՎԱՐՉՈԻԹՅԱՆ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎՆԵՐ

1. Կազմ-հրահանգչական եւ միջոցառումների կազմակերպման  հանձնաժողով

1.    Գառնիկ Հովսեփյան- նախագահ    
2.    Աշոտ Խաչատրյան– տեղակալ
3.    Միխայիլ Անդրիասյան
4.    Թարո Ավետյան
5.    Գրիշա Դավթյան
6.    Ռուդիկ Դավթյան
7.    Աբել Հարությունյան
8.    Հովհաննես Մարտիրոսյան

2. Պարգևատրությունների  և  խրախուսանքների  հանձնաժողով

1.    Նունե Մանուկյան- նախագահ
2.    Նազիկ Ամիրյան- տեղակալ
3.    Անահիտ Վարդանյան- տեղակալ
4.    Սուրեն Բաղդասարյան
5.    Գրիգոր Դալլաքյան
6.    Աշոտ Երիցյան
7.    Վարազդատ Զատիկյան
8.    Արթուր Հախումյանց
9.    Սեյրան Ծատուրյան
     
3. Ֆինանսատնտեսական  հարցերի  հանձնաժողով

1. Հովհաննես Գրիգորյան- նախագահ
2. Մեսրոպ Արոյան- տեղակալ
3. Վահե Բադալյան- տեղակալ
4. Ռազմիկ Զախարյան
5. Սաշիկ Մկրտչյան
6. Բենիկ Պետրոսյան
7. Արմեն Սարգսյան
8. Միրզա Սլոյան
9. Արմեն Քալանթարյան

4. Արտաքին   կապերի   հանձնաժողով

1.   Պետրոս Ամիրյան- նախագահ
2.    Տիգրան Հովհաննիսյան- տեղակալ
3.    Սամվել        Ֆրանկլյան
4.    Ռուբիկ        Գալստանյան
5.    Լիպարիտ        Տիգրանյան
6.    Սամվել        Տիգրանյան
7.    Նելսոն                Մարգարյան
8.    Խաչատուր        Անդրեասյան
9.    Վարդան            Պետրոսյան
10.    Նժդեհ               Տեր-Անտոնյան
11.    Գրիշա              Դավթյան

5. Գաղափարաքարոզչական աշխատանքների և հայոց ցեղասպանության հարցերի հանձնաժողով

1.    Վարդան     Վարդանյան- նախագահ
2.    Վարդան Դևրիկյան- տեղակալ
3.    Հայկ Դեմոյան- տեղակալ
4.    Կամո Արեյան
5.    Սամվել Բեգլարյան
6.    Արտակ Պողոսյան
7.   Մուրադ Կիրակոսյան
8.   Էդիկ Մինասյան
9.   Անդրանիկ աբեղա Գևորգյան
10. Համլետ Հակոբյան


6. ՀՀ և Արցախի օրենսդիր մարմինների, հասարակական եւ քաղաքական  կառույցների  հետ  հարաբերությունների  հանձնաժողով

1.  Վարդան Ավետիսյան - նախագահ
2.   Մեսրոպ Մանուկյան- տեղակալ
3.    Վարդան        Պետրոսյան
4.    Արման Սահակյան
5.    Բագրատ Հարությունյան
6.    Արմեն Մխիթարյան
7.   Նժդեհ Տեր-Անտոնյան
8.   Լենդրուշ Տոնոյան

7. Պատանիների եւ երիտասարդության հետ տարվող աշխատանքների   եւ սպորտի հանձնաժողով

1.    Նազիկ        Ամիրյան- նախագահ
2.    Գեւորգ        Դանիելյան- տեղակալ
3.    Լեռնիկ Ղալայան- տեղակալ
4.    Սուսաննա Պետրոսյան
5.    Վաչիկ Հովսեփյան
6.    Վիտալի Ոսկանյան
7.    Սամվել Սաֆարյան
8.    Արայիկ Աբրահամյան    
9.    Ռոմիկ Մխիթարյան

8. Բանակին  հետ   աշխատանքները   համակարգող   հանձնաժողով


1.   Արա Նազարյան- նախագահ
2.    Հայկազ        Բաղմանյան
3.    Սանասար Գյուրջյան
4.    Սեդրակ        Սարոյան
5.    Աշոտ Բալասանյան
6.    Ռոբերտ Բուդաղյան
7.    Կամո Հովհաննիսյան
8.   Կարո Կիրակոսյան
9.   Հենրիկ Մուրադյան
10. Մուրազ Սարգսյան
11. Մուշեղ Տիտանյան
    
9. Գործադիրի, ՏԻՄ-երի հետ աշխատանքները համակարգող եւ շինարարության աշխատանքների հանձնաժողով  

1.    Տարոն Մարգարյան - նախագահ
2.    Կարեն Գրիգորյան - տեղակալ
3.    Հրայր Անտոնյան
4.    Ռուսլան Բաղդասարյան
5.    Արմեն Ուլիխանյան
6.    Մարտին        Սարգսյան
7.    Անան            Ոսկանյան
8. Սերգեյ Մակարյան


10. Անվտանգության և իրավական հարցերի հանձնաժողով  

1. Արմեն Եսայան- նախագահ
2. Մանուշակ    Պետրոսյան- տեղակալ    
3. Գուրգեն Գրիգորյան
4. Դավիթ Օհանյան
5. Արման Գրիգորյան
6. Արա Զոհրաբյան
7. Կարեն Հակոբյան
8. Հակոբ Ղարախանյան

11. Քաղաքացիական պաշտպանության եւ ԱԻՆ հարցերի
    
1.    Մուշեղ         Ղազարյան- նախագահ
2.    Արսեն            Ավագյան- տեղակալ
3.    Ներսիկ Նազարյան
4.    Դավիթ Տոնոյան 
5.    Ֆրունզիկ Ավագյան
6.    Աշոտ Գրիգորյան
7.    Նիկողայոս Եղիազարյան
8.    Արմեն Սայադյան

12. Սոցիալական եւ առողջապահական հարցերի հանձնաժողով                     
1.    Արա          Մինասյան- նախագահ
2.    Կամավոր Խաչատրյան- տեղակալ
3.   Սերժ Առուշանյան- տեղակալ
4.   Սարգիս Գալստյան
5.   Սմբատ Դաղբաշյան
6.   Արմեն Իսահակյան
7.   Մարատ Սևոյան
8.    Վարդան  Սարգսյան

13. Կրթամշակութային հարցերի հանձնաժողով

1.    Էդիկ            Մինասյան- նախագահ    
2.    Հրանտ        Պատրիկյան- տեղակալ    
3.    Սամվել Առաքելյան- տեղակալ                
4.    Արզիկ            Մխիթարյան
5.    Վաչիկ Բրուտյան       
6.    Սոխակ Խոցանյան
7.   Նաիրի Հարությունյան
 8. Լավրենտի Ղալայան
9. Մկրտիչ Մկրտչյան               

14. Կադրերի և աշխատանքի տեղավորման հանձնաժողով  

1. Լեւոն Յոլյան- նախագահ
2. Աշոտ Զաքարյան
3. Արմեն Ղուլարյան
4. Արման Սահակյան
5. Յուրա Օհանյան
6. Սիմոն Հովհաննիսյան
7. Ժորիկ Հովսեփյան


15. Կամավորական զորամիավորման հարցերի հանձնաժողով  

1. Կոմիտաս Մուրադյան- նախագահ
2. Արայիկ Վարդանյան – տեղակալ
3. Արայիկ Գրիգորյան
4. Յուրա Ալեքսանյան
5. Վիգեն Աղաջանյան
6. Ռաֆիկ Ասլանյան
7. Զավեն Ավեդյան
8. Արայիկ Բազիկյան
9. Տիգրան Մանուկյան
10. Արամ Պողոսյան